Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu

KYNŠPERK NAD OHŘÍ 10. června (VS ČR) - Odsouzení z Věznice Kynšperk nad Ohří včera odklízeli z ulic Chebu odpadky a nepořádek. Město pořádá od 11. do 14. června pouliční festival a prostranství bylo potřeba pečivě uklidit.

Do města se po tříleté pauze vrací legendární pouliční festival Chebské dvorky. Jedná se 21. ročník a dvacet čtyři dvorků, průchodů a vnitrobloků se promění v dočasné galerie, kde se historie potkává se současným uměním. Odsouzení muži odstranili ze všech těchto míst odpadky, nánosy špíny a nepořádku.

Odsouzení pomáhají v rámci extramurálních aktivit v okolních městech a obcích po celý rok. Pomáhají s úklidem a údržbou také školám, historickým památkám a dalším veřejným organizacím. V rámci dlouholeté spolupráce s Lesy ČR pracují na obnově lesů a také pečují o veřejná prostranství a přírodní lokality v oblasti Kolové a Libavském Údolí ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody Kynšpersko.

peb

Fotogalerie

Sdílet článek

Facebook
Platforma X