Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu

KYNŠPERK NAD OHŘÍ 15. června (VS ČR) - Věznice Kynšperk nad Ohří se 11. června zúčastnila dalšího ročníku Běhu se žlutou stužkou. Letošní 11. ročník byl věnován podpoře dětí vězněných rodičů a mladých lidí, kteří ve svém životě udělali chybu a hledají cestu zpět.

Tradičně se hlavní akce koná každoročně v Praze, ale závody a doprovodné aktivity probíhají rovněž v mnoha dalších regionech. Hlavního běhu, který se konal v pražské Oboře Hvězda, se zúčastnilo čtyřčlenné družstvo v závodě štafet na 2,5 km.

peb

Fotogalerie

Sdílet článek

Facebook
Platforma X