Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu

VŠEHRDY 18. června (VS ČR) – Po čtyřleté odmlce se dnes do Věznice Všehrdy vrátilo slovensko-české vězeňské společenství Dismas. V návštěvním sále si na 50 odsouzených vyslechlo hodinový program složený z duchovních skladeb a osobních životních příběhů.

Hudebníci prostřednictvím svých zkušeností přiblížili posluchačům cestu k víře jako možný nástroj pro řešení životních krizí. Akce se setkala s velmi kladným ohlasem.  Během vystoupení v sále panovalo ticho, které po každé skladbě i mluveném slově vystřídal potlesk. Pro mnohé z přítomných se tak hodina hudby stala nejen zpestřením běžného režimu, ale i příležitostí k zamyšlení na vlastní životní cestou.

Fotogalerie

Sdílet článek

Facebook
Platforma X