KONTAKT PRO SDĚLENÍ PODROBNĚJŠÍCH INFORMACÍ:
Věznice Plzeň
Personální oddělení
Klatovská 202, 301 00 Plzeň
Tel: 377 660 380, MT: 720830995 (Mgr. Karolína Blažková)
e-mail: nabor@vez.plz.justice.cz
Vězeňská služba ČR, Věznice Plzeň,
p ř i j m e do SLUŽEBNÍHO poměru
komisař - psycholog
- nabízíme:stabilní služební příjem od 45 480 do 62 170,- Kč
- náborový příspěvek 150. 000,- Kč
- 6 týdnů dovolené
- benefity z Fondu kulturních a sociálních potřeb
- závodní stravování
- lékařskou péči
- ubytování ve vlastní ubytovně
- využívání vlastních rekreačních středisek (Pracov, Přední Labská, Valdice Praha)
- výsluhový příspěvek
- ošatné
Požadujeme:
- bezúhonnost,
- české státní občanství
- ukončené vysokoškolské vzdělání (Mgr.) jednooborové psychologie
- fyzickou, zdravotní a osobnostní způsobilost pro výkon služby
nástup možný IHNED po ukončení přijímacího řízení
Vězeňská služba České republiky, Věznice Plzeň,
přijme do služebního poměru
STRÁŽNÉHO-PSOVODA
Nabízíme:
- stabilní služební příjem od 34. 800,- Kč
- náborový příspěvek 150. 000,- Kč
· 6 týdnů dovolené
· benefity z Fondu kulturních a sociálních potřeb
· závodní stravování
· ubytování ve vlastní ubytovně
· využívání vlastních rekreačních středisek (Pracov, Přední Labská, Valdice Praha)
· výsluhový příspěvek
· ošatné
· Požadujeme:
· bezúhonnost,
· české státní občanství
· ukončené střední vzdělání s maturitní zkouškou
· fyzickou, zdravotní a osobnostní způsobilost pro výkon služby
· nástup možný IHNED po ukončení přijímacího řízení
Vězeňská služba ČR, Věznice Plzeň, přijme do služebního poměru
STRÁŽNÉHO – ŘIDIČE
Nabízíme:
- stabilní služební příjem od 34. 800,- Kč
- náborový příspěvek 150. 000,- Kč
· 6 týdnů dovolené
· benefity z Fondu kulturních a sociálních potřeb
· závodní stravování
· ubytování ve vlastní ubytovně
· využívání vlastních rekreačních středisek (Pracov, Přední Labská, Valdice Praha)
· výsluhový příspěvek
· ošatné
Požadujeme:
· bezúhonnost,
· české státní občanství
· ukončené střední vzdělání s maturitní zkouškou
· fyzickou, zdravotní a osobnostní způsobilost pro výkon služby
· řidičské oprávnění skupiny B, D
· nástup možný IHNED po ukončení přijímacího řízení
Vězeňská služba ČR, Věznice Plzeň,
p ř i j m e do SLUŽEBNÍHO poměru
Strážný / Dozorce
Nabízíme:
- stabilní služební příjem od 34. 800,- Kč
- náborový příspěvek 150. 000,- Kč
- 6 týdnů dovolené
- benefity z Fondu kulturních a sociálních potřeb
- závodní stravování
- lékařskou péči
- ubytování ve vlastní ubytovně
- využívání vlastních rekreačních středisek (Pracov, Přední Labská, Valdice Praha)
- výsluhový příspěvek
- ošatné
Požadujeme:
- bezúhonnost,
- české státní občanství
- ukončené střední vzdělání s maturitní zkouškou
- fyzickou, zdravotní a osobnostní způsobilost pro výkon služby
nástup možný ihned po absolvování přijímacího řízení
Vězeňská služba České republiky, Věznice Plzeň,
přijme do pracovního poměru
VYCHOVATELE – TERAPEUTA
Nabízíme:
· 11. platová třída od 35. 490,- Kč do 48. 450,- Kč dle započitatelné praxe
· 200 hodin řádné dovolené
· 40 hodin dodatkové dovolené
· 5 dní indispozičního volna
· závodní stravování
· benefity z Fondu kulturních a sociálních potřeb
· využívání vlastních rekreačních středisek (Přední Labská, Valdice Praha)
· možnost dalšího vzdělávání
Požadujeme:
· bezúhonnost,
· vysokoškolské vzdělání bakalářského studijního programu se zaměřením na sociální práce, psychologii a pedagogiku
· sociálně-psychologický nebo psychoterapeutický výcvik v rozsahu minimálně 200 hodin
· nástup možný IHNED po ukončení přijímacího řízení.
Vězeňská služba ČR, Věznice Plzeň, přijme do pracovního poměru
REFERENTA SPOLEČNÉ STÁTNÍ SPRÁVY A SAMOSPRÁVY
Nabízíme:
· 8. platová třída (od 28.660,- Kč do 38. 900,- Kč) dle započitatelné praxe
· 200 hodin řádné dovolené + 40 hodin dodatkové dovolené
· 5 dní indispozičního volna
· závodní stravování
· benefity z Fondu kulturních a sociálních potřeb
· využívání vlastních rekreačních středisek (Pracov, Přední Labská, Valdice Praha)
· možnost využití posilovny, tělocvičny
· zajímavé a pestré zaměstnání ve státní správě s jistou pravidelného výdělku – dohled nad odsouzenými pracujícími pro externí zaměstnavatele
Požadujeme:
· bezúhonnost,
· ukončené středoškolské vzdělání
· svědomitost, spolehlivost
· nástup možný IHNED po ukončení přijímacího řízení.
Vězeňská služba ČR, Věznice Plzeň, přijme do pracovního poměru
REFERENTA MAJETKOVÉ SPRÁVY
referátu materiálně technického zabezpečení a služeb
Nabízíme:
· stabilní příjem 7. platové třídě od 29 580,- Kč do 38.930, - Kč dle započitatelné praxe
· 25 dnů řádné dovolené
· 5 dnů indispozičního volna
· částečné benefity z fondu kulturních a sociálních potřeb
· závodní stravování
Požadujeme:
· bezúhonnost
· ukončené minimálně středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou
· znalost skladové evidence
· znalost stavebního materiálu výhodou
· žádosti zasílat nejdéle do 18.9.2026
· předpokládaný nástup 01.11.2026
Vězeňská služba České republiky, Věznice Plzeň,
přijme do pracovního poměru
KUCHAŘE/KUCHAŘKU
Nabízíme:
· stabilní příjem od 29 580 Kč do 38 930 Kč dle započitatelné praxe
· 200 hodin řádné dovolené + 40 hodin dodatkové dovolené (30 dnů)
· 5 dní indispozičního volna
· závodní stravování
· benefity z Fondu kulturních a sociálních potřeb
· využívání vlastních rekreačních středisek (Pracov, Přední Labská, Valdice, Praha)
· možnost využití posilovny, tělocvičny
Požadujeme:
· bezúhonnost,
· ukončené střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru kuchař (výjimečně ukončené střední vzdělání bez maturity v oboru kuchař)
· praxe v oblasti gastronomie výhodou
· žádosti zasílat nejdéle do 09.09.2026
· nástup možný ihned po absolvování přijímacího řízení
Vězeňská služba ČR, Věznice Plzeň, přijme do pracovního poměru
VYCHOVATEL
Nabízíme:
- 10. platová třída od 33. 430,- Kč do 45. 390,- Kč dle započitatelné praxe
- 200 hodin řádné dovolené + 40 hodin dodatkové dovolené (30 dnů)
- 5 dní indispozičního volna
- závodní stravování
- lékařskou péči
- benefity z Fondu kulturních a sociálních potřeb
- využívání vlastních rekreačních středisek (Pracov, Přední Labská, Valdice Praha)
- možnost dalšího vzdělávání
Požadujeme:
- bezúhonnost,
- minimálně vyšší odborné vzdělání
- praxe v oboru vychovatelství výhodou
- vychovatel je odborný zaměstnanec oddělení výkonu vazby a trestu a pracuje v přímém styku s vězněnými osobami
nástup možný IHNED po ukončení přijímacího řízení.
další kvalifikační požadavky Vám sdělí kontaktní zaměstnanec Věznice Plzeň
Vězeňská služba České republiky, Věznice Plzeň, přijme do pracovního poměru
PSYCHOLOG
Nabízíme:
- 12. platová třída od 38. 730,- Kč do 52. 760,- Kč dle započitatelné praxe
- 200 hodin řádné dovolené + 40 hodin dodatkové dovolené
- 5 dní indispozičního volna
- závodní stravování
- lékařskou péči
- benefity z Fondu kulturních a sociálních potřeb
- využívání vlastních rekreačních středisek (Pracov, Přední Labská, Valdice Praha)
- možnost dalšího vzdělávání
Požadujeme:
- bezúhonnost,
- ukončené vysokoškolské vzdělání (Mgr., Bc.) jednooborové psychologie
- provádění preventivních, psychodiagnostických, psychoterapeutických a poradenských úkonů
nástup možný po ukončení přijímacího řízení.