Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu

OLOMOUC 16. června (VS ČR) – Dne 2. června se ve vazební věznici stáčel první letošní med.

Odsouzení muži pod vedením zaměstnanců referátu stravování a výživy stočili první letošní várku medu. Vazební věznice v současné době chová šest produktivních včelstev, o  které pečuje deset odsouzených společně se zaměstnanci věznice. 

V průběhu tohoto měsíce čeká věznici ještě druhé a zároveň poslední stáčení medu.

Tato extramurální aktivita je mezi odsouzenými dlouhodobě velmi oblíbená. Umožňuje jim osvojit si nové dovednosti, naučit se pečlivému přístupu k práci a zároveň smysluplně trávit čas.

red

Fotogalerie

Sdílet článek

Facebook
Platforma X