Drobečková navigace
Vazební věznice Hradec Králové
5. ročník memoriálu Miroslava Kotyiana - nohejbalový turnaj trojic
HRADEC KRÁLOVÉ 15. června (VS ČR) – v měsíci červnu se uskutečnil 5. ročník memoriálu Miroslava Kotyiana – nohejbalový turnaj trojic.
V pátek 12. června 2026 se uskutečnil ve sportovním areálu Slavie Hradec Králové v pořadí již 5. ročník turnaje v nohejbale zaměstnanců vazební věznice. Turnaje se zúčastnili jednak zaměstnanci Vazební věznice Hradec Králové, a také hostující tým, složený ze zaměstnanců Věznice Odolov. Turnaj zahájil ředitel vazební věznice Pavel Tomášek slavnostním nástupem hráčů, kdy byla přítomnými minutou ticha uctěna památka na našeho kolegu a vynikajícího sportovce Miroslava Kotyiana.
Celkem se turnaje zúčastnilo 10 týmů, tyto se utkaly ve dvou skupinách, přičemž tři nejlepší z každé skupiny postoupily do vyřazovací části. V samotném průběhu tohoto turnaje, který doprovázelo nádherné slunečné počasí bylo k vidění velké sportovní nasazení samotných hráčů a mnoho velice kvalitních smečí a výměn. Vítězem turnaje se po lítém boji stal tým ve složení: Havlín, Samek, Horák.
Závěrem nezbývá než poblahopřát vítězům, poděkovat všem zúčastněným a těšit se na neméně hojnou účast již v šestém ročníku tohoto skvělého turnaje.
lh